Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

    Dane do przelewu: 
    Santander Bank Polski S.A. 03 1910 1048 2261 2108 3763 0001, primeYou Remigiusz Cichocki, Modlińska 91, 03-199 Warszawa.

  • Przelew przez PayU Ta forma płatności jest zdecydowanie szybsza od klasycznego przelewu tradycyjnego. Umożliwia szybkie i bezpieczne regulowanie płatności online, dzięki czemu czas realizacji twojego zamówienia zdecydowanie się zmniejsza.
  • Płatność kartami płatniczymi za pomocą PayU - podobnie jak przelew przez PayU ta forma płatności umożliwia szybkie i bezpieczne regulowanie płatności online.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl